T36120SL

Detaylı Bilgi

T36120SL, Kompakt yapıda operatör güvenliği

  • 3 Parçalı Bum
  • Joy stik
  • Hidrostatik şanzuman – güç. Hassas ve yumuşak kavrama
  • Rahat kabin
  • Eksenel denge sistemi (AMA Aggravating Movements Arrestor system)

BOBCAT T36120SL Teleskopik yükleyici 3 değişik tipde 12 metrelik kompakt yükleyicidir. T36120SL de hem denge ayakları hemde saşe düzeltme sistemi vardır.

Yüksek performanslı ve bir sepetle (man platform) değişik işleri güven içinde yapacak bir makina mı arıyorsunuz? T36120SL MP size diğer değişik ataşmanlar yanında Bobcat tarafından geliştirilen her türlü güvenlik önlemleri donanımlı sepet (MP – Man paltform) kullanma imkanı sunuyor ve bu yönüyle T35120SL’den farklıdır.

Sepet üzerinde kullanıma özel bir yük ölçer, ve operatör güvenliğni ön planda tutan bir acil durum kontrol kutusu vardır. Standart olarak makina üzerinde bulunan Eksenel Denge Sistemi (AMA) ile güvenlik sistemi güçlendirilmiştir.

Bum açık ve yükseltilmiş konumda iken dengeyi sağlamak için dnege ayakları vardır.

Şase düzeltme sistemi, bumun azami kalkma ve uzatma pozisyonlarında şasenin yatay ve dikey konumlarda düzeltilmesini sağlar, böylece yükün alınacağı yada bırakılacağı yerde seviye ayarı yapar. Çift hızlıdır.

12 metrelik bütün modellerde Tier III dizel motor, yeni tasarımlı kabin ve konforlu kabin içi ve geliştirilmiş Bum vardır.

Hidrostatik şanzuman, bütün uygulamalarda makinaya kesintisiz güç, hassas ve yumuşak kontrol sağlar.

T36120SL sınıfı teleskopik yükleyiciler inşaat veya kiralama işlerinde her türlü malzeme hareketi için tasarlanmıştır.

T36120SL, 3 değişik direksiyon sunumu ile geniş bir kullanım alanı sunar. Ön tekerden direksiyon yolda gidişi, ön-arka bütün tekerlerden direksiyon şantiyede verimli çalışmayı ve yengeç yürüyüş sistemi ise dar alanlarda yükün daha iyi pozisyonlanmasını sağlar.

Yürüyüş şekli seçme sistemi size yapılan iş için en uygun yürüyüşü seçme imkanı verir. Hız gerektiği zaman direkt bağlantı, hidrolik güç-tork ve yumuşak çalışma gerektiğinde hidrostatik yürüyüş seçilebilir.

Çekme aparatı, yedek elektrik çıkışı, arka çeki kancası, traktör çekicisi, denge ayakları kilit sistemi (teleskop açıldığında yada 25 derece kaldırıldığında), toz filtresi, bum ucunda ataşman hidrolik devresi, tepe lambası, geri vites alarmı, Cam koruma kafesi, üst cam sileceği, klima, fan üfleme yönü çevirme, soğuk hava çalıştırma sistemi, yakıt depo kapağı kilidi, şanzuman çözme sistemi, arka yedek hidrolik çıkış, bum üzerinde çalışma lambaları, kümesler için mavi ışık takımı, bum dayanağı, çinko boya, bum serbest düşme , arka ayna, Dunlop lastikler, havalı koltuk, hoparlör, çift hızlı fan motoru, ve pek çok başka aksamı fabrika seçeneği olarak alabilirsiniz. T36120SL ile ilgili daha fazla bilgi ve detay için Hamamcıoğlu Müesseseleri veya Türkiye çapındaki çok sayıda yetkili Bayi ve servislerine başvurunuz.

Daha Detaylı Bilgi İçin