T40140

Detaylı Bilgi

BOBCAT T40140 ile sınırınız gökyüzü

  • 3 parçalı Bum
  • Çok fonksiyonlu oransal Joy stik
  • Hidrostatik şanzuman – güç, hassass ve yumuşak kavrama
  • Geniş kabin
  • Eksenel Denge Sistemi (AMA – Aggravating Movements Arrestor system)

T40140, 4 ton kapasiteli 14 metre sınıfı teleskopik yükleyici ile projelerinizde her türlü yüklemeyi,istiflemeyi çok farklı ataçman seçenekleri ile gerçekleştirebilirsiniz.

T40140 üzerindeki endüstriyel ağır hizmet tipi hidrostatik şanzuman operatörün tercihine göre 4 tekerlek çekişi, yüksek tekerlek torku, dinamik frenleme, 2 hız kademesi, hareket halinde vites değiştirme ve ayarlı debriyaj imkanları sunmaktadır.

İki denge ayağı ayrı ayrı bağımsız olarak istenen pozisyona ayarlanabilmekte, hassa pozisyon ayarına olanak sağlamaktadır.

Eğimli zeminlerde şase düzeltme sistemiyle makina düzgün hale getirilebilir.

Salıncak sistemi azami yükseklikte 85 cm ye kadar kaydırmaya olanak sağlamaktadır. Kaldırma kapasitesini azaltmadan denge ayaklarının ve Salıncak sisteminin aynı anda çalıştırılması mümkündür.

Silindirler ve , hidrolik hortumlar dış etkilerden korunmak için bum içerisindedir. Alt zırh sistemi motor ve diğer hayati üniteleri çalışma şartlarının getireceği harici darbe ve etkilerden korumaktadır. Motor tozdan korunmak için ayrı bir bölmeye yerleştirilmiştir.

Konfor ve güvenlik ana özelliklerdendir. Yan tarafa konulmuş olan motorla daha kolay bakımın yanında görüş açısı mükemmeldir.

T40140, 3 farklı yürüyüş modu seçeneklerine sahiptir.( Ön tekerden direksiyon yolda gidişi, ön-arka bütün tekerlerden direksiyon şantiyede verimli çalışmayı ve yengeç yürüyüş sistemi ise dar alanlarda yükün daha iyi pozisyonlanmasını sağlar).

T40140 ile ilgili daha fazla bilgi ve detay için Hamamcıoğlu Müesseseleri veya Türkiye çapındaki çok sayıda yetkili Bayi ve servislerine başvurunuz.

Daha Detaylı Bilgi İçin